Všetky kategórie

 • Všetky kategórie
 • Absolute Live
 • BCAA
 • Čokoládové jablko
 • ENERGY DRINK
 • Fatburner
 • Isotonic Drink
 • Kolagén
 • L-Karnitin
 • MEGA AMINO MIX
 • AbsoRice
 • PowerFruit
 • Pre zdravie
 • BEE BEAUTY KAPSULE
 • Čaj
 • Red Line Jerky
 • Richtofit
 • Relaxačný krém
 • Richtofit sprchový gel
 • Športové krémy
 • YOUR SUPERFOOD

BEE BEAUTY KAPSULE PRE ZDRAVÚ POKOŽKU, VLASY A NECHTY

 • 31,00€
 • bez DPH: 25,83€
 • Kód produktu: BEE BEAUTY KAPSULE PRE ZDRAVÚ POKOŽKU, VLASY A NECHTY
 • Dostupnosť: Skladom

Bee Beauty výživový doplnok s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou, Kolagénom, Kremelinou a vit. B1, B2, B5, B6, D3 a K2 ZDRAVÁ A KRÁSNA POKOŽKA, VLASY A NECHTY 60 kapsúl Kapsula materskej kašičky s lyofilizovanou materskou kašičkou a viacerými inými hodnotnými prírodnými látkami pre žiarivú krásu a mladistvú pokožku. Jej zvláštnosťou je, že obsahuje aj kolagén, ktorý zodpove..

Bee Beauty výživový doplnok s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou, Kolagénom, Kremelinou a vit. B1, B2, B5, B6, D3 a K2

ZDRAVÁ A KRÁSNA POKOŽKA, VLASY A NECHTY

60 kapsúl

Kapsula materskej kašičky s lyofilizovanou materskou kašičkou a viacerými inými hodnotnými prírodnými látkami pre žiarivú krásu a mladistvú pokožku. Jej zvláštnosťou je, že obsahuje aj kolagén, ktorý zodpovedá za napnutosť a pružnosť pokožky.

Môže spôsobiť krajšiu, napnutejšiu pokožku, lesklejšie, silnejšie vlasy bez lupín, so zvýšeným pocitom čistoty, odporúčame pre všetky typy pokožky a vlasov.

Kedy odporúčame?

– Ak by ste chceli z prírodných zdrojov získať pomoc pri každodennej kozmetike
– ak by ste chceli svoju normálnu pokožku správne ošetrovať,
– ak máte obavy z predčasného starnutia,
– ak máte problematickú pokožku, vyrážky, ekzémy,
– ak sa už trápite s objavením prvých vrások,
– alebo keď hľadáte podporu na ošetrovanie Vašej zrelej, opotrebovanej pokožky.

Ak by ste chceli svoje lámavé, zraniteľné vlasy urobiť silnejšími, odolnejšími, ak chcete normalizovať činnosť pokožky hlavy, ak by ste sa radi oslobodili od lupín.

V čom pomáhajú ďalšie prírodné komponenty?

Vitamín B1 (tiamín) – hrá dôležitú úlohu v zabezpečení metabolizmu sacharidov buniek
Vitamín B2 (riboflavín) – prispieva k integrite pokožky a sliznice,
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) – je potrebný pre udržanie metabolizmu buniek, zabezpečenie krásy pokožky a vlasov.
Vitamín B6 (piridoxín) – spolu s ďalšími zodpovedá v organizme za integritu pokožky a jej zdravý vzhľad,
Vitamín D3 (kalciferol) – je jedným z mnohostranných vitamínov D, prispieva hlavne k zdraviu kostí,
Vitamín K2 (menakinon) – takisto hrá dôležitú úlohu v procesoch tvorby kostí,
Kolagén – zodpovedá za pružnosť, tónovanosť, mladistvý vzhľad pokožky.
Kremelína – zlepšuje stav pokožky: akné, ekzémy, svrbenie, starecké škvrny, vrásky

Ako prispieva materská kašička Bee Beauty ku kráse?

Vďaka svojmu obsahu kolagénu môže pokožku urobiť napnutejšou, sviežejšou. Vlákna kolagénu v našej pokožke sa rastom nášho veku lámu, ich tvorba sa znižuje. Materská kašička je navyše bohatá na tie aminokyseliny, ktoré podporujú tvorbu kolagénu.

Regeneruje zrelú pokožku. Vitamíny, minerálne látky a mastné kyseliny obsiahnuté v kapsule materskej kašičky hydratujú, obnovujú pokožku, takto sa zrelá pokožka obnoví, už existujúce, hlboké vrásky môžu vyblednúť a je menšia pravdepodobnosť tvorby nových vrások.

Ošetruje problematickú pokožku s vyrážkami a ekzémami. Materská kašička má aj antibakteriálny vplyv, znižuje zápaly, a takto sa vyznamená aj v ošetrovaní mastnej pokožky s vyrážkami alebo ekzémami. Problematická pokožka tváre tak bude mať sviežejší, čerstvejší vzhľad.

Regeneruje vlasy a pokožku hlavy. Materská kašička je schopná regenerovať aj štruktúru pokožky hlavy, urobí jej činnosť vyváženejšou. Tým sa vlasy stanú silnejšími, ba dá sa predísť dokonca aj tvorbe lupín alebo ich tvorbu znížiť.

Odkedy poznáme skrášľujúci vplyv materskej kašičky?

Materská kašička je elixírom krásy, pre jej viditeľný vplyv ju už aj v kozmetike používajú od pradávnych čias. Zaujímavosťou je, že v starom Egypte nevyužívali jej výhody iba za života, ale v určitom pomere zmiešanú ju používali aj pri balzamovaní význačných osobností na to, aby sa telo zachovalo pre večnosť v čo možno najlepšom stave. Aj Gréci a Inkovia objavili skrášľujúci vplyv materskej kašičky, Inkovia ju už užívali aj ako posilňujúci prostriedok.

Od tej doby už aj výskumy preukázali jej mimoriadne účinky, a preto niet divu, že v dnešnej dobe je dôležitou základnou látkou krémov na pokožku či ošetrovanie partií okolo očí, ďalej obkladov, vlasových šampónov a balzamov. Má mimoriadne blahodarný vplyv na pokožku hlavy a vlasy, pomáha pri znižovaní tvorby lupín, robí vlasy silnejšími.

Prečo je forma kapsuly výhodná?

Kapsula materskej kašičky sa pripravuje odparovaním vody zmrazením, iným slovom lyofilizáciou. Tento dehydratačný proces prebieha bez pridania chemikálií alebo tepla, vďaka čomu Bee Beauty zachová celý obsah živín čerstvej materskej kašičky. Na rozdiel od čerstvej materskej kašičky nevyžaduje nepretržité chladenie, môžete ju zobrať všade so sebou, ľahko sa dá zaradiť do denného programu. Kým je chuť čerstvej materskej kašičky nezvyklá, štipľavá, kapsula naproti tomu poskytuje príjemný chuťový zážitok.

Ako užívať?

Odporúčame 2×1 kapsulu, jednu ráno, jednu večer, aby bolo zásobovanie účinnými látkami nepretržité.

Vyberte si kapsulu materskej kašičky Bee Beauty, ktorá Vás obdarí krásou prichádzajúcou z prírody!

Zdravotné údaje:
Bee Fertile výživový doplnok s lyofilizovanou včelou materskou kašičkou

Zloženie: Lyofilizovaná včelia materská kašička (Royal Jelly), Kolagén II (hydrolyzovaný bovinný), Kremelína (SiO2), Vitamín B5 (calcium-D pantothenate), Vitamín B6(pyridoxin hydrochlorid), Vitamín B1 (tiamine hydrochlorid), Vitamín B2 (riboflavin), Vitamín D3 (cholekaciferol), Vitamín K2 (menachinon MK7), kapsula

 

odporúčané dávkovanie: 2x denne 1 kapsulu zapiť tekutinou. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné, dojčiace ženy a pri alergii na včelie produkty.

Upozornenia:
Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Hmotnosť obsahu: 60 kapsúl: 32,18g ±5%

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlý           Dobrý